شروع یک تابستان پتی

شروع یک تابستان پتی
به این مقاله امتیاز دهید

تابستان وهوای داغ و توله سگ ها و بچه گربه ها به دمای بالا آسیب پذیری زیادی دارند اینجا چند نکته برای شروع یک تابستون پتی هست:

۱-اصلاح موها برای شرع یک تابستان پتی گزینه ی مناسبیه.

۲-آب تازه بهمراه داشته باشید. دررسفرها و گردش های تابستان همراه حیوانات خانگی آب کافی داشته باشید تا دچار کم آبی نشوند. بعلاوه مراقب باشید تا از آب غیر نوشیدنی مثل جوی ها و از اب استخر نخورن.

۳-اگر یخ هم باشد عالیست. وجود یخ در آب که به خنک ماندن آن کمک می کند و لیسیدن یخ هم خودش به رفع تنشنگی کمک می کند.بستنی های یخی هم برای لیس زدن عالین ولی زیاده روی نکنید و مراقب چوبشم باشید.

۴-گرمای زیاد و تابش مستقیم آفتاب اصلا برای آنها خوب نیست برای داشتن یک تابستان پتی خوب بدنبال سایه بان برای بازی باشید. فضاهای سربسته و خنک عالی هستند.

۵-مبادا در تابستان پت را در ماشین تنها بگذارید. ماشین ها سریع گرم میشوند و دمای داخل ماشین می تواند تا ۴۰ درجه هم بالا برود.

۶-در مسافرت ها از سبد برای کوچولوها استفاده کنید.

۷-همیشه حیوانتان با گردنبد با اسم و مشخصات باشد و به او یاد بدهید وقتی صدایش می کنید بیاید.

شروع تابستان با حیوانات خانگی
شروع تابستان با حیوانات خانگی

۸-اگر به استخر می روید آنها را در آب رها نکنید. به او یاد دهید وارد آب شود و خارج شود تا به

آن عادت کند کنارش بمانید.تابستان پتی و استخر با لباس نجات غریق هم عالیست.

۹-در مسافرت ها مدارک پزشکی را فراموش نکنید.ملحفه ی مخصوص و وسایل نگهداری و بازی راهم بردارید.

۱۰-در مسافرت ها اگر لیستی از دامپزشکی ها و پت شاپ های اون شهر یا منطقه داشته باید یک تابسون پتی بی دردسر منتظر شما خواهد بود.

۱۱-بیشتر انگل هایی که روی گربه و سگ اثر می گذارند در طول تابستان شیوع پیدا می کنند.اگر پت شما به کنه یا کک آلوده شده است از محلول و اسپری دفع آنها استفاده کنید.

شروع تابستان با حیوانات خانگی
شروع تابستان با حیوانات خانگی